Aktualności


wsteczWstecz (Powrot do wszystkich publikacji z menu: "Aktualności")

WYPOCZYNEK LETNI

2019-05-17

Kierownik Ośrodka Pomocy Społecznej w Mosinie, realizujący „Gminny Program Profilaktyki i Przeciwdziałania Alkoholizmowi na rok 2019” organizuje w dniach od 1.07.2019r. do 10.07.2019r.
bezpłatny, letni wypoczynek nad morzem w Jarosławcu dla 100 dzieci z rodzin z problemami społecznymi z terenu Gminy Mosina.

Dzieci wytypowane będą przez dyrektorów i pedagogów szkolnych z terenu Gminy Mosina.
Realizatorem letniego wypoczynku będzie Stowarzyszenie pod nazwą „Nasze Szwederowo” z Bydgoszczy, wyłonione zgodnie z procedurami zawartymi w Zarządzeniu Nr OPS-OR.002.8.2014.LSW Kierownika Ośrodka Pomocy Społecznej w Mosinie z dnia 24 kwietnia 2014r. w sprawie wprowadzenia regulaminu udzielania zamówień publicznych poniżej 30 000 euro.
Koszt wypoczynku letniego wyniesie 80 000,00zł.
Dzieci będą miały zorganizowaną całodniową wycieczkę do Słowińskiego Parku Narodowego – Czołpino, Smołdzino, Zespół Latarni Morskich, w powrotnej drodze zwiedzanie Ustki, wycieczka edukacyjna do Darłowa i Darłówka, pobyt w jedynym w Polsce AQUAPARKU z wodą morską, odwiedziny Wioski Hobbitów, rejs statkiem po Bałtyku, Wesołe Miasteczko w Jarosławcu, udział w przedstawieniu grupy teatralnej „Krokodyl” oraz grupy cyrkowej „SZOK”, zajęcia sportowe, karaoke, ogniska, dyskoteki, kąpiele, plażowanie oraz wiele innych zajęć.
Podczas pobytu będzie realizowany program profilaktyczno-socjoterapeutyczny.
Realizator wypoczynku letniego od kilku lat współpracuje nie tylko z Gminą Mosina ale również z Kuratorium Oświaty w Poznaniu i ościennymi gminami. Rzetelnie wywiązuje się ze wszystkich zobowiązań zawartych w umowie. Zapewnia dobre warunki lokalowe, doświadczoną kadrę pedagogiczną, terapeutę oraz bogaty program pobytu.


wsteczWstecz (Powrot do wszystkich publikacji z menu: "Aktualności")

przejdź do góry...

Ośrodek Pomocy Społecznej w Mosinie. ul. Dworcowa 4, 62-050 Mosina

Korzystając z serwisu akceptujesz zasady wykorzystania plików cookies. więcej informacji